Motorsikletlileri İlgilendiren Önemli Haber!

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yaz aylarıyla birlikte trafikte tehlike saçan ve gürültüye neden olan motosikletler toplanacak.
Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü, trafik güvenliği için tescilsiz motosikletlere karşı denetimlerini arttırıyor. İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli, Yunus ekibi ve Motorize ekibi ile toplantı yaparak, yaz aylarıyla birlikte trafikte tehlike saçan ve gürültüye neden olan motosikletlerin toplanması talimatı verdi. Özellikle yaz aylarında çevreye zarar veren tüm motosikletleri toplayın talimatı veren Mektepli, “Kurallara aykırı motosiklet kullananlara savaş açıyoruz. Sokakta egzozu açan, motosiklet üzerinde hareketler yapan, herkese cezai işlem uygulanacak. Özellikle ilçeye yaz aylarında gelen yazlıkçı vatandaşımız kafasını dinlemeye geliyor. Kurallara aykırı motosiklet kullanımından yoğun şikâyetler var” dedi.

Yazar: Dilara Meşe

Dilara Meşe, 15 yıldır medya ve iletişim alanında görev yapmaktadır. Bir çok haber sitesinde editörlük yapan Dilara, fanantalya.com'da haber editörlüğü yapmaktadır.

1 thought on “Motorsikletlileri İlgilendiren Önemli Haber!

    İrsat

    (26 Temmuz 2017 - 14:39)

    Tabi uygulayın ama Motorsiklet yada araçlara takılan eksozlar satışı yapıldığında devletimiz %18 vergisini alıyor. şimdi biz
    bunu aldığımız için ve araclarimiza takitirdigimiz için birde cezamı ödeyeceğiz.Simdi bizi kim dolandırıyor üretici firma mı satan mı bunun satışına izin veren Devletimiz mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir