Kurt sandığı komşusunu vurdu

Antalya’nın Kumluca ilçesinde hayvanlarını telef eden kurdu vurmak için pusu kuran bir kişi yanlışlıkla komşusunu av tüfeğiyle vurdu.
Edinilen bilgiye göre, Kumluca’nın Gölcük Mahallesi’nde S.K.’nin küçükbaş hayvanlarına pazartesi günü kurt saldırdı. Hayvanların bir kısmı telef olan bir kısmı da kaybolan S.K., kurtların yine geleceği ihtimali üzerine dün gece evin yakınında pusu kurarak beklemeye başladı. Bu sırada evine doğru gelen komşusu Rasim Ö.’yü kurt sanan S.K., av tüfeği ile bir el ateş etti. Daha sonra komşusunu vurduğunu fark eden S.K., Altınyaka Jandarma Karakol Komutanlığına ve sağlık ekiplerine bilgi verdi. Mahalleli ise yaralı Rasim Ö.’yü kendi imkanlarıyla hastaneye götürmek üzere yola çıktı. Sağlık ekipleri yolda karşılaştıkları Rasim Ö.’yü ilk müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. S.K. ise jandarmadaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yazar: Dilara Meşe

Dilara Meşe, 15 yıldır medya ve iletişim alanında görev yapmaktadır. Bir çok haber sitesinde editörlük yapan Dilara, fanantalya.com'da haber editörlüğü yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir