Kepez’den Ücretsiz Göz Muayenesi

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, Salı ve Perşembe günleri ücretsiz göz muayenesi hizmeti sunacak.

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, Salı ve Perşembe günleri ücretsiz göz muayenesi hizmeti sunacak.

Kepez Belediyesi, Belediye Sağlık Merkezi’nde ücretsiz göz muayenesi hizmeti verilmesi kararı aldı. Belediye hizmet binası yanında açılan sağlık merkezinde, Salı ve Perşembe günleri mesai içinde ücretsiz olarak vatandaşlara göz muayenesi hizmeti sunulacak. Sosyal güvencesi olmayanlara da gözlükler yine ücretsiz olarak verilecek. Vatandaşların bu hizmetten yararlanabilmesi için, 3381122 nolu telefondan randevu alması yeterli olacak.

Sağlık yatırımları devam edecek

Sağlık İşleri Müdürlüğünün Talasemi Tanı Merkezini, Laboratuvar Hizmetleri, Evde Bakım Birimi, Ecza Deposu ile Göz Muayenesini tek çatı altında topladıklarını hatırlatan Başkan Tütüncü, yeni açılan göz muayehanesindeki tıbbi cihazların teknolojinin son ürünü olduğunu söyledi. Kepez Devlet Hastanesi’nin uzman hekimlerince muayenelerin yapılacağını açıklayan Tütüncü, “İlçemizde 6 mahalleye Sağlık Ocağı, Kepez Devlet Hastanesi ve Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri yapımını sağladık. Antalya Bölge Hastanesi’nin yapımıyla ilgili belediyeye düşen tüm hizmetlerimizi yaptık. Sağlık hizmetlerinin herkese ulaşması için çabalıyoruz. Belediye olarak koruyucu hekimliğe de önem vereceğiz” diye konuştu.

Yazar: Dilara Meşe

Dilara Meşe, 15 yıldır medya ve iletişim alanında görev yapmaktadır. Bir çok haber sitesinde editörlük yapan Dilara, fanantalya.com'da haber editörlüğü yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir