Başkan Uysal: “Ortak akıl oluşsun istiyoruz

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bacalan, Antalya Anadolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Hıdır Turan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni haftaya Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bacalan Antalya Anadolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Hıdır Turan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretiyle başladı. Dernek Başkanı Bacalan, ziyarette Başkan Uysal’a geçen yıl Nisan ayında hizmete açılan Kerkük-Türkmen Kültür Parkı nedeniyle teşekkür etti. Bacalan, Türk turizminin amiral gemisi olarak nitelendirilen ve yıl dünyanın farklı noktalarından milyonlarca turistin ziyaret ettiği Antalya’da, açılan parkla Kerkük Türkmenlerinin sesi olduğu için Başkan Uysal’ı kutladı. Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretin anısına Başkan Uysal’a plaket takdim etti.
Başkan Uysal, sonrasında, Antalya Anadolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Turan ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi. Başkan Uysal, kent yönetiminde ortak aklın hayata geçirilmesi için azami çabayı ortaya koyduklarını belirterek, “Bu amaçla Doğuyaka Mahallesi’nde temelini attığımız Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Yazar: Dilara Meşe

Dilara Meşe, 15 yıldır medya ve iletişim alanında görev yapmaktadır. Bir çok haber sitesinde editörlük yapan Dilara, fanantalya.com'da haber editörlüğü yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir